Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti ile yeni sezonda da sizlerle birlikteyiz. Sevilerek izlenen günlük diziler arasında yer alan Yemin Dizisi yeni sezonda da Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşuyor. Yemin dizisi geçen sezon Leyla’nın yüksek bir yerden düşmesi ile sona ermişti hatırlayacağınız üzere. Dizide geçen sezon Emir ve Reyhan arasında ki buzlar ise her zamanki gibi soğuk olarak kalmaya devam etmişti.

Yemin Dizisi 70. Bölümde Neler Olmuştu

Yemin dizisinin son bölümünde Emir’in babası aile kavramına vurgu yaparak aile olamadıklarını söyler. Cavidan hanıma hayatının en büyük hayal kırıklığını yaşattığını ifade eden Hikmet bey Cavidan hanımın Reyhan’a oynadığı oyunu ortaya çıkartır.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Cavidan hanıma Hikmet Bey boşanma dilekçesi vererek hemen imzalamasını söylemişti birinci sezonun son bölümünde. Hikmet bey Emir’e de kızarak hayatı boyunca görmediği bir kepazeliği yaşattığını söyler ona. Emir ise babasına sende mi inandın diyerek kendisine tuzak kurduklarını ifade etti ve ona Reyhan’ı hiç hak etmediğini söyler. Hikmet bey ailesine öleceğini ve ölmek üzere olan bir adamın son dileğini yerine getirmek içim Reyhan’ın emir ile evlendiğini nihayet ailesine açıklamıştı.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi  Özeti

Hikmet bey Reyhan’ın kendisine yemin verdiğini açıkladıktan sonra Reyhan’a hakkından fedakar ettiğini ve ettirdiği yemini bozduğunu açıklamıştı. Aile üyelerinin tümü bu açıklamaların ardından gözyaşlarına hakim olamamıştı. İşte bu sırada Yemin Dizisinde Zor mu Söylemek Zor mu isimli şarkı şile dizide duygusal anlar yaşanmıştı. Reyhan ise parmağındaki nikah yüzüğü ile oynadığı sırada dizi sezn finali ile ekranlara veda etmişti.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti ile yazımız devam ediyor. dizinin yeni sezonunda diziye yeni katılan oyuncular ekranlara geldi. Bu oyunculardan birisi dizide Leyla karakterinin yerine gelen Yemin Dizisi Azeri Yağmur Shahbazova karakteri izleyenler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin dizisi ilk sahnede konakta Emir’e olan aşkı ile tanıdığımız ve onu elde etmek için tüm kötülükleri yapabilen Cemre ve Cavidan hanımın hizmetçisi göründü.Evin hanımı olduğu anlaşılan ve Suna’nın ilaçlarını bile Melike hanımdan alarak Suna’ya veren Emir eve geldiğinde Cemre ona hoş geldin canım diye hitap etmesi oldukça şaşırttı izleyenleri.

Reyhan ise koştura koştura ev sahibinin kapıyı vurmasına engel olmak için kira parası konusunda ev sahibi ile bir süre tartışır. Ev sahibi Salih ise kirayı hemen vermelerini ister. Daha sonra ise akşama kadar evi boşaltmalarını ister Reyhan’dan.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Suna ise abisine çok yalnız olduğunu ve dönmesini ister ağlayarak. Cemre ise Suna’nın abisine dönmesi için baskı yapmasını istiyordu gizliden gizliden. Suna abisinden dönmesi için söz vermesini isterken abisi Emir ise ona söz verir. Suna ısrarla bu akşam dönmesini ister Emirde bunu kabul eder. Cemre ise kapıdan dinlediği konuşmalar sonrası Suna’ya içinden aferin der. Emir Cemre’ye Suna’nın neden kötüleştiğini sorduğunda Cemre tıpkı eskiden olduğu gibi suçu Reyhan’ın üzerine atar ve bir takım yalanlar söyler.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Dizide Emir’in babası Hikmet beyin halen hayatta olduğu ve Emir ile arasının bozuk olduğu dizinin 9 Eylül günü yayınlanan bölümünde anlaşılır. Emir Yemin Dizisi ilk bölümde olduğu gibi yine o spor motorunu piyasaya çıkartır.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Emir motoru ile İstanbul yollarında hız denemesi yaparken bir araba yanına yanaşır ve canına mı susadın sen der. Emir ise onlara aldırış etmez ve kırmızı ışıkta onların araçlarının aynasını bilinçli bir şekilde kırar. Daha sonra araçtakiler ile Emir arasında kavga çıkar. Emir’i Karakoldan amcası Kemal eve getirir ve ona kızar. Emir aslında bilinçli olarak kendisini dövdürmüştü ve amcası da bunun farkındadır.

Yemin Dizisi 9 Eylül Özeti

Emir amcasına Reyhan’dan nefret ettiğini söylese de çekip gittiğinde her şeyin bittiğini sadece yemin verdiği için yanında olan birisini ömür boyu affetmeyeceğini söyledi. Amcası Emir’e Reyhan’ın adresini vererek al bu adresi ve git onun yüzüne de bunları  söyle der. Emir ise adresi alır ve içi içine sığmaz adeta. Bu sırada kendisini arayan Suna’ya bu akşam gelemeyeceğini söyler.

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 9 Eylül Pazartesi 71.Bölüm Özeti

Dizide Reyhan ve küçük kız ise evde ev sahibinin gelmesini bekledikleri sırada eve gelen Yemin Dizisi Azeri Yağmur Shahbazova karakterinin sürprizi ile karşılaşırlar.  Evde onlara sürpriz yapan Narin Reyhan’ın üniversiteyi kazandığını küçük Zeynep’inde lise sınavını kazandığını söyler onlara. Yemin Dizisi Narin Kimdir? diye merak edenler ise Azeri oyuncunun Yemin Dizisi Narin karakterine hayat verdiğini o anda anlarlar. Narin’in evde olduğu sırada ev sahibi gelerek Reyhan Zeynep ve Narin’i evden atmaya kalkar. Ev sahibi Salih bey ise Reyhan’ın evinde bulunan eşyaları dışarı çıkarttırıp yarın sabah bahçede görmeyeyim sizi diyerek evden ayrılır.

Yemin Dizisi Narin Kimdir

Yemin Dizisi 9 eylül Ne Olursun Dinle Bırakıp ta Gitme Şarkısı ile güzel bir eski mazi de hatırlatıldı izleyenlere.  Reyhan Emir’e onunla yemin ettiği için evlendiğini söylemiş. Eski hatıraların canlandığı bu anlarda Emir ve Reyhan birbirlerine olup bitenler hakkında bildiklerini anlatırlar ve nikah yüzüğünü de çıkartarak evden ayrılır. Dizinin bu paragraftaki anları eski günlerin hatırasıdır.

Özeti Okuyan arkadaşlardan ricamız iyi veya kötü yorum yapmaları Özeti Diğer sitelerden daha anlaşılır yaptığımızı anlamamıza yardımcı olursanız seviniriz.