[toc]

SMS ile 10 Dakikada Kredi Başvurusu

SMS ile kolay ve hızlı bir şekilde 10 dakikada kredi almak için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Bugünkü yazımızda sizlere en hızlı ve kolay SMS ile kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Hemen hatırlatalım bazı bankalar artık SMS ile evraksız bir şekilde kredi tanımlaması yaparlarken bazılar ise hale SMS mesajından sonra evrak ve belge isteyerek kredi için sizleri şubeye davet edebilir. SMS ile 10 Dakikada Kredi Başvurusu Veren 10 Bankalar her geçen gün artmakta. Gelişen teknoloji ile birlikte artık bankalara müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların başında ise telefon ve mobil bankacılığı gelmektedir. SMS mesajı ile kredi almak için yazımızın devamını okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

10 Dakikada SMS ile Kredi Alabilmek İçin Neler Gereklidir?

Bankalardan SMS ile kredi almak için bir takım yasal zorunluluklar vardır. Bunların başında da 18 yaşını doldurmuş olmak vardır. SMS kredisi almak için yaşın yanında bir de kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Kredi notunun yüksek olması bir takım faktörlere bağlıdır. Çok kredi çekenlerin ve ödemelerini düzenli yapanların kredi notları genelde yüksek olmaktadır. Sadece kredi ödemesi olarak algılamayın bunu. Kredi kartı ek hesap borçları gibi bazı ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmak kredi notunuzun yükselmesini saplayan unsurlardır. SMS ile 10 dakikada kredi başvurusu için sizde öncelikli olarak kredi notunuzu findeks sitesinden sorgulayabilirsiniz. Kredi Başvurusu yaparken bunu deneme amaçlı yapmak isteyenlere kötü bir haberimiz var çok fazla başvuru yapmak kredinizin olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilir.

SMS ile Kolay Kredi Almak

SMS ile kolay kredi almak için her zaman ödemelerinizi zamanında yapınız. Kredi notunuzu iyi ve yüksek bir seviyede tutunuz. Sms kredisi başvurusu yapmak için öncelikle çalıştığınız veya maaş aldığınız bankayı tercih edebilirsiniz. Bankalara ait kredi SMS numaralarınızı sizler için düzenli bir şekilde aşağıya çıkarttık. Bankalara ait mesaj merkezi numaraları değişkenlik gösterebileceği için lütfen kişisel bilgilerinizi bu numaralara yollamadan önce bankaları kendi resmi sitelerine girerek numaraları teyit ediniz. Sizler için kolaylık olması amacı ile topladığımız bu bilgilerin güncelliği konusunda elimizden geleni yapsak da bu konuda garanti vermemekteyiz.

SMS ile 10 Dakikada Kredi artık Gelişen çağda mümkün. Bankaların uzun ve sıkıcı kuyruklarında sıra beklemek, kredi müracaatında bulunmak oldukça zor işlemler. Bankalarda bu zorlukları görerek artık kullanıcılarına birçok kolaylıklar sağlamakta. Bu kolaylıklardan biriside sms ile kredi imkânıdır. Bu imkanlar zaman ilerledikçe daha fazla artarak bizlere en kolay yöntemler sunulacaktır. Teknolojinin ilerlemesi ile aslında banka ve insanlar uzaklaşıyor gibi görünse de aslında sağlanan kolaylıklar ile bankalarla daha fazla haşır neşir oluyoruz.

SMS ile Kredi Veren Bankalar ve SMS Numaraları

SMS ile Kredi veren bankalardan sizler için 10 tanesini seçtik. Listeyi oluştururken herhangi bir kriter göz etmediğimizi vurgulamak isteriz. Kullandığınız cep telefonlarının mesaj bölümünden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak için sizlere gerekli olan tüm detayları anlatacağız.

Ziraat Bankası Sms ile Kredi Konusu İçin Buraya tıklayınız.

Vakıf Bankası SMS Kredisi 5724

Kamu bankalarımızdan olan köklü banka Vakıfbank sms kredisi için telefonunuzdan mesaj bölümüne TC Kimlik Numaranızı yazarak 5724 e mesaj atmanız gerekmektedir. Vakıf bankasına sms ile kredi müracaatınız kabul olursa size aynı yoldan cevap gelecektir. Onay ve hangi evrakların gerekli olduğu ve kredi miktarınızı bu yolla öğrenebilirsiniz. Daha sonra bankanın şubesine giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası sms Kredi Numarası 4402

Türkiye’nin ilk bankası olan İş Bankasından sms kredi başvurusu biraz detaylı olacak. Banka bu konuda sizlerden bir takım bilgiler istemektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne Nakit-TC Kimlik- Kredi Tutarı ve gelirinizi aralarda boşluk bırakarak yazmanız gerekmekte. Bu yazdığınız mesajı bankaya ait olan 4402’ye gönderdikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Bankadan olumlu yanıt aldıktan sonra banka sizden evrak isterse hazırladığınız evraklar ile birlikte bankaya müracaat etmeniz ve işlemleri tamamlamanız yeterli olacaktır.

Akbank Sms Kredisi 4425

Hemen her banka sms ile kredi müracaatı kabul etmekte. Bu bankalardan biriside Akbank. Bu banka üzerinden sms ile başvuru yapmak için kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 4425 nolu banka hattına mesaj atabilirsiniz. Akbankası sms ile kredi almak için başvurunuzun ve alacağınız kredi tutarını öğrendikten sonra şubeye istenen evraklar ile giderek müracaat edebilirsiniz.

TEB Bankası Sms Kredisi Müraacat Numarası 4466

Türkiye Ekonomi Bankası olarak bildiğimiz kısa adı ile TEB bankası SMS kredisi başvurusu yaparak alabileceğiniz kredi miktarını öğrenebilirsiniz. Bankaya ait 4466’ numaralı mesaj merkezine TC Kimlik numaranızı yazıp gönderdiğini takdirde sonucu size bildirilecektir. Bankanın Kredi miktarı başvuru yapanın gelir durumu istediği kredi miktarı kredi notu gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

QNB Finansbank 5030

Bir diğer sms ile kredi veren banka olan ve iletişim çağını hızlı yakalayan banka olan QNB Finansbank dijital bankacılıkta gerçekten öncü bankalardandır. Bankaya ait olan 5030 nolu mesaj merkezine TC Kimlik Numarası ile müracaat ettiğiniz taktirde size geri dönüş aynı yolla yapılacaktır. Bankadan çoğu durumda kimliğiniz ile birlikte kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 4411 Kredi SMS

Kredi kartı konusunda oldukça iyi bankalarımızdan birisi olan Yapı kredi bankasından SMS ile kredi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne Bireysel yazarak TC Kimlik numaranızı 4411’e mesaj atarak yapabilirsiniz. Başvuru sonucunda banka sizden gelir belgesi gibi bir takım belgeleri isteyebilir. Bankanın sizden isteyeceği evraklar ile birlikte krediniz onaylanır ise en yakın şubeden kredinizi kullanabilirsiniz.

Odeabank 8444 SMS Başvuru No

Nakit boşluk TC No ile sms kredisi başvurusu yapacağınız bir diğer banka ise Odeabank tır.Bankaya ait 8444 nolu mesaj merkezine sms kredisi başvurusu yaptığınız takdirde yanıt olumlu veya olumsuz olarak sizlere tekrar bildirilecektir.

ING Bank Sms Kredi Başvuru Numarası 2205

2205 nolu ING Bankası Mesaj merkezine Kredi başvurusu yaparak bu bankadan kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Kolay kredi veren bankalardan birisi olan ING bankası sms mesajınız onaylanırsa bankanın şubesine giderek krediden yararlanabilirsiniz.

Denizbank 3280 sms Kredisi Numarası

Denizbank sms mesaj merkezi numarası 3280 dir. Kullandığınız Telefonlardan Kredim boşluk TC Kimlik numarasını bankaya ait 3280’ e göndermeniz halinde bankadan kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. SMS ile kredi veren bankalardan birisi olan Deniz Bank kimlik ile kredi bile vermektedir. Şartlar oluştuğunda oldukça yüksek miktarda kredi veren bankanın SMS bankacılığı oldukça gelişmiştir.

Fibabanka 3422

Fibabanka bankası yeni bankalar dandır. İsmi pek duyulmayan bankanın 3422 nolu merkezine TC Kimlik numaranızı yazarak kredi istediğinizi belirtebilirsiniz. Banka sms krediniz onaylandığında sizden isteyeceği evraklar ile birlikte şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Banka Mesaj Yazısı SMS Kredi Numarası

ING Bank Kredi-TC Kimlik 2205
Denizbank Kredim-TC Kimlik 3280
TEB TC Kimlik 4466
Yapı Kredi Bankası Bireysel-TC Kimlik Gelir 4411
Fibabanka TC Kimlik 3422
Odeabank Nakit-TC Kimlik 8444
Akbank Kredi-TC Kimlik 4425
QNB Finansbank TC Kimlik 5030
İş Bankası Nakit-TC Kimlik-Kredi Tutarı-Gelir 4402
Vakıfbank TC Kimlik 5724

SMS ile 10 Dakikada Kredi Başvurusu ile bu banka kredi SMS numaralarını sizlerin beğenisi ve bilgisine sunduğumuz yazımızın sonuna geldik. Yorum bölümünden sms ile kredi hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Engelliler de sms ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu konuda hazırladığımız Engellilere Kolay Kredi Veren Bankalar konulu makalemize göz atabilirsiniz.