Senetle 12 Taksit Cep Telefonu Satan Yerler taksitle telefon almak isteyenler için umut kapısı oldu. Peşin para ile akıllı telefon satın almak artık iyice zorlaştı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar ülkemizdeki vergiler sebebi ile oldukça yüksek fiyatlardan satılmaktadır. 15 Bin liralara kadar akıllı telefonların satıldığı ülkemizde telefon kullanma yaşının da ilkokul seviyelerine kadar indiği düşünüldüğünde 4 kişilik bir ailenin ortalama akıllı telefon masrafları oldukça yüksek fiyatları bulmaktadır.

Akıllı cep telefonları özellikleri kadar bozulmaları da kolay telefonlardır. Zira düşme gibi sert olaylara pek dayanıklı değillerdir. Birde ülkemizdeki yasalar gereği kredi kartı ile taksitle cep telefonu satışı yasak olduğundan cep telefonlarını senetle taksitle alınacak yerler ilgi görmeye başladı. Bu yazımızda sizlere senetle 12 taksit cep telefonu satan yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Senetle 12 Taksit Cep Telefonu Satan Yerler

Senet karşılığı 12 taksitle cep telefonu satan mağaza ve iş yerleri hemen her ilimizde mevcuttur. Bu şekilde telefon almak istiyorsanız eğer öncelikle bu tarz satış yapan mağazalara bizzat giderek müracaat etmeniz gerekmektedir.  Genelde senetle taksitli telefon satışı yapan yerler beyaz eşya mağazalarıdır.

Senet Borcu Zaman Aşımı Süresi Nedir?

Bu yerlerden almak istediğiniz telefonları senet karşılığı taksitle satın alabilirsiniz. Tabi bu mağazalarda kendilerini mağdur etmemek amacı ile her önüne gelene taksitle telefon satmazlar. Sizden almak istediğiniz telefon için gelir belgesi, maaş bordosu, ikamet belgesi , kimlik belgesi fotokopisi isteyebilirler. Bunun yanında zaman zaman senet karşılığı telefon satışlarında kefil istendiği de olmaktadır.

Senet ile olmasa da bir diğer taksitle satış yöntemi ise telefon  operatörlerinin yaptığı kampanyalardır. Özellikle yurt dışında oldukça sık rastlanan bu durum ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak burada taksit sayısı değişkenlik göstermektedir. Örneğin faturalı hatta ek olarak belli bir miktar ödeyerek taksitle telefon sahibi olmanız da mümkündür.

Ev-Kur dan Senetle 12 Ay Vadeli Cep Telefonu 

Senetle satış yapan mağazalardan olan ve bünyesinde bir çok ürünü bulunduran Ev-Kur mağazalarından senet ile taksitli olarak cep telefonu almanız mümkündür. Bulunduğunuz ilde faaliyet gösteren evkur mağazalarına giderek taksitle telefon satışı için gerekli olan bilgileri öğrenebilirsiniz. ev-Kur mağazası alışveriş yapan müşterilerine yüksek vadelerde senet karşılığı telefon da dahil bir çok ev ürünü satışı yapmaktadır.

Senetle Motor Satın Alma Yöntemleri

Ev Kurdan ilk defa alışveriş yapıyorsanız eğer değerlendirme süreci olması olağandır. Yani adreste oturuyor musunuz, işiniz mesleğiniz gibi araştırmalar yapılabilir. Diğer yandan bu mağazanın müşterilerinden iseniz ve ödemelerinizde geçmişte bir sıkıntı yaşamamışsanız senetle 12 ay taksitli cep telefonu almanız daha kolay olacaktır.

Arçelik – Beko- Vestel  Taksitle Senetli Cep Telefonu

Ülkemizde beyaz eşya satışı konusunda mağazası belkide en çok olan markalar arasında yer alan Arçelik mağazalarında da senet ile taksitle cep telefonu satışı yapılmaktadır. Bunun dışında Vestel ve Beko bayileri de aynı şekilde senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu mağazalara başvuru yaptığınızda sizden bir takım evraklar isteyeceklerdir. Bu mağazalardan da geçmiş yıllarda alışverişleriniz var ise ve ödemelerde sıkıntı yaşamamış iseniz senet karşılığı cep telefonu almanız kolay olacaktır.

Senetle 12 Taksit Cep Telefonu Satan Yerler,  Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır? 12 Ay Vadeli Senetle Cep Telefonu Satışı Konularını içerir. hakkında hazırlanan yazının sonuna geldik. Peşinatsız Senetle Taksitle Araba Satan Galeriler hakkında meraklarınızı gidereceğini tahmin ettiğimiz yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Senet ile taksitli cep telefonları hakkında yorum bölümünden düşünce ve sorularınızı yazabilirsiniz.