Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı Sinem Reyhan Kıroğlu hanımdır.  Sevilerek izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni sezonda dahil olan oyuncular arasında yer alan ve dizide  Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun  kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Diziye yeni katılan Sinem Reyhan Kıroğlu Zeynep karakteri ile dizi sevenlerin karşına çıkıyor. Oyuncu ve karakteri hakkındaki detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda ilk bölümde izleyenleri oldukça şaşırtmıştı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde yeni sezonda ilk bölümde Ferhat isminde bir karakter diziye dahil olmuştu. Dizinin ana karakterleri olan Tahir ve Nefes ise dizinin son bölümlerinde ekranlara gelmişti. SAK Dizisinde yeni sezon ikinci bölümde diziye genç ve güzel oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu Zeynep karakteri ile diziye katılıyor.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Dizinin yeni bölüm fragmanında kendi sesiyle 17 yaşında isteği dışında anne olduğunu vurgulayan Zeynep kendisine zorla sahip olan kişinin bebeğini doğurduğundan bahsediyor. Zeynep’in çocuğunun babasının ise  Genco Tamar olduğunu belirtiyor. Diziye ikinci bölümde misafir oyuncu olarak katılacağını tahmin ettiğimiz Zeynep’in cenaze namazı kılınıyor.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir ?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Zeynep rolü ile ekranlara gelen oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu hanım 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Sinem Reyhan Kıroğlu Kurabiye Ev, Romeo’yu beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Sinem Reyhan Kıroğlu daha çok tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Gerçek Adı Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat 1991 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. SAK Zeynep Rolünü Sinem Reyhan Kıroğlu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri hakkında merak ettiğiniz tüm konular ilgili bağlantıda.