Sen Anlat Karadeniz dizisinde yeni sezona artık sayılı günler kala diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. İlk sezonunda sevilerek izlenen dizinin bu sezonda beğenilerek izlenmesi bekleniyor. Dizide Nefes ve Tahir’in dram dolu öyküsü konu edilirken yeni sezon da Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Diziye son olarak katılan isim Ali Ersan Duru olurken dizide Ferhat Kılıç karakterine hayat verecektir. Tahminlerimize göre dizide yer alan oyunculardan Hazan karakteri ile duygusallık yaşayacak olan Ferhat Sen Anlat Karadeniz Dizisine renk katacak isimlerden olacaktır. Peki diziye yeni katılan ve Ferhat karakterine hayat veren Ali Ersan Duru Kimdir? Tanıyalım isterseniz.

Sen Anlat Karadeniz Ferhat

Sen Anlat Karadeniz Ferhat

Sen Anlat Karadeniz Ali Ersan Duru Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Ferhat‘ı Ali Ersan Duru Başkent Ankara ilinde 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Karadenizli bir annenin çocuğu olan başarılı oyuncu dizide Karadeniz şivesi ile yapılacak olan konuşmalara ayak uyduracaktır diye tahmin ediyoruz. Eskişehir ilinde bulunan  Osmangazi Üniversitesinin  Maliye bölümünü başarı ile tamamlayan oyuncu aynı okuldaki Tiyatro grupları ile tiyatrolar yapmış ve sahne almıştır amatör olarak.

Daha sonraki yıllarda İstanbul iline gelen başarılı oyuncu burada oyunculuk üzerine eğitimler alarak kariyerine burada başlamıştır. İlk olarak TRT ekranlarında yayınlanan Baş rolde Aşk dizisinde oynamıştır. Çanakkale 1915 sinema filmi ile kariyerine devam eden oyuncu bir yıl sonra  Yağmurdan Kaçarken isimli dizide rol aldı. Bugünün Saraylısı, Gönül İşleri, Diriliş Ertuğrul, Şahane Damat ve Kalbimin Sultanı gibi dizlerde rol alan oyuncu şimdilerde Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Ferhat karakterine hayat verecektir.

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Ferhat

Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan ve dizide Ferhat rolü ile ekranlara gelen oyuncu Mert ve delikanlı birisi ile ekranlara gelirken aynı zamanda aşk acısı çeken birisi rolünde olacaktır tahminlerimize göre. Tahir ve Nefes arasında geçen dizinin yeni giren oyuncular ile birlikte renklenmesi beklenmekte. Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri  hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.

Dizi oyuncusu ve karakteri hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz. Ekranların yeni sezon dizileri arasında yer alan Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri hakkında merak ettiğiniz konulara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Gerçek Adı Kariyeri