Geçmiş yıllarda yayınlanan ve final yapan diziler arasında yer alan ve yayınlandığı dönemde ve hatta tekrar yayınlarında bile sevilerek izlenen Selena dizisinin 2019-2020 Yeniden mi Başlayacağı dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Diziler reyting oranları ile yayın hayatlarına devam ederlerken eskiden bu oranı en iyi yakalayan diziler arasında yer alan Selena dizisinin eski hayranları dizinin yeniden yayınlanmasını dört gözle bekliyorlar.

Bildiğiniz üzere eski dönemlerde ve tarihlerde iyi reyting oranı yakalayan diziler tekrar ekranlara gelmeye başlayınca Selena hayranları da bu kervanda dizilerini görmek istiyor.

Selena Dizisi 2019-2020 Yeniden mi Başlayacak?

Selena 2019-2020 de Yeniden mi başlıyor ? diye merak edenler için yazımızın başında hemen bir not düşelim şimdilik bu konuda resmi olarak bir açıklama yapılmadı. Eğer ki Selena dizisi 2019 veya 2020 yılında ekranlara tekrar gelir ise dizide hangi oyuncuların olacağı da bir diğer merak edilen konu. eski çocuk oyuncuların yaşlarının büyümesi ve bu oyuncular yerlerine yeni oyuncuların mı dahil olacağı yoksa aynı kadro ile mi devam edileceği bilinmiyor.

Selena yeni sezonda yayınlanır ise hangi kanalda hangi gün ve saatte yayınlanacağı bir diğer merak edilen konu. Bu konuda da şimdilik bir bilgi bulunmuyor. eğer Selena dizisi tekrar yayın hayatına başlar ise muhtemelen reyting için önemli günlerden olan Cuma ve Cumartesi günlerinden birisinde yer alacaktır diye tahmin etmekteyiz.

Dizi konusu gereği daha çok yaşı küçük olanların severek izlediği bir dizi olma özelliği göstermekte idi eski bölümlerinde . Ütopya  ismi verilen bir gezegende iyilikr ve kötülük yapan iki kişinin hikayesinin anlatıldığı dizinin 2019-2020 sezonunda yayınlanır ise aynı konu üzerinden devam edeceğini tahmin etmekteyiz. Selena iyilik Hades ise kötülük için mücadele veren karakterlerdi.

Selena Dizisinde Yeni Sezonda Kimler oynamalı ?

Selena dizisinde eski oyuncuların yanında kimlerin oynayacağı konusu dizinin yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı kadar muamma bir konudur. Sizler Selena dizisi yeni sezonda yayınlanır ise hangi oyuncuların dizinin yeni sezonunda da yer almasını istiyorsanız yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Selena Dizisi 2019-2020 Yeniden mi Başlayacak? Selena Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları 2019-2020- Selena Dizisi Hangi Kanalda Başlayacak? konularında tahminlerden oluşan konumuzun burada sonuna geldik. Behzat Ç. Mahir Kimdir? Kemal Burak Alper Kim? konusunda hazırlanan makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.