Liverpool Chelsea Süper Kupa Maçı Tivibu-Dsmart-Kablo TV Hangi Kanallarda yayınlanacağı ile süper kupa finalinin şifreli mi? yoksa şifresiz mi? verileceği spor sevenlerin en çok merak ettiği konular arasında yerini alıyor. 14 Ağustos 2019 Çarşamba gecesi Türkiye’de saat :22:00 de başlayacak olan büyük mücadele öncesi evlerinden maçı izlemek isteyenler maçın hangi kanallarda yayınlanacağını konusunda İnternet üzerinden  araştırma yapıyor.

Liverpool Chelsea Süper Kupa Maçı Tivibu Hangi Kanalda 

İnternet üzerinden yayın yapan Tivubu aboneleri süper kupa maçının verildiği beIN Sports haber kanalının numarasını merak ediyor. Tivibu aboneleri bu mücadeleyi izlemek için maalesef bir başka platformu tercih etmeleri gerekecek. Tivibu uydu platformunda beIN Sports haber kanalı bulunmadığı için bu maçı izleyemeyecekler.

Liverpool Chelsea Süper Kupa Maçı Kablo Tv Hangi Kanalda  

Kablo tv aboneleri ise Liverpool Chelsea Süper Kupa mücadelesini 223 ve 232 numaralı kanaldan canlı olarak izleyebilecekler. Sizde kablo tv abonesi iseniz yapmanız gereken kumandamızdan 223 ve 232 numarasını yazmak olacak. Maç saat:22:00 itibari ile canlı olarak yayınlanacak.

Liverpool Chelsea Süper Kupa Maçı Turkcell  Tv Hangi Kanalda  

Turkcell tv aboneleri ise Liverpool Chelsea Süper Kupa mücadelesini 71 numaralı kanaldan canlı olarak izleyebilecekler. Sizde Turkcell tv abonesi iseniz yapmanız gereken kumandamızdan 71 numarasını yazmak olacak. Maç saat:22:00 itibari ile canlı olarak yayınlanacak.

Digiturk Liverpool Chelsea Süper Kupa Maçı  Hangi Kanalda  

Digiturk aboneleri ise Liverpool Chelsea Süper Kupa mücadelesini 77-83 numaralı kanaldan canlı olarak izleyebilecekler. Sizde Digiturk abonesi iseniz yapmanız gereken kumandamızdan 77-83 numarasını yazmak olacak. Maç saat:22:00 itibari ile canlı olarak yayınlanacak.

Liverpool ile Chelsea arasında bugün oynanacak olan müsabaka  İstanbul Vodafone Park’ta yapılacak. UEFA Süper Kupa mücadelesi yayın haklarını elinde bulunduran  Bein Sports Haber kanalından  şifresiz olarak ekranlara gelecek. Karşılaşma, Bein Sports 1’den ve haberden  4K teknolojisiyle izlenecek. Süper Kupa Maçını Youtube üzerinden izlemek için buraya tıklayınız.

Bein Sports Haber kanalının frekans bilgileri ise aşağıdaki şekildedir. 

Turksat4a

12379Mhz Horizantal(yatay)

DVB—Sembol Oranı 30000

FEC ¾

Liverpool ile Chelsea arasındaki UEFA Süper Kupa mücadelesi dünya üzerinde 215 ülke ve bölgeden canlı olarak yayınlanacak.Müsabakanın yayınlanacağı ülkeler ve kanallarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Arnavutluk’dan Süper Kupa Mücadelesini izlemek için  Tring kanalı, Andorra’dan Süper Kupa Mücadelesini izlemek için RMC Sport kanalı, Ermenistan ‘dan Süper Kupa Mücadelesini izlemek için Armenia TV, Avusturya ‘dan Süper Kupa Mücadelesini izlemek için Sky Austria kanalı, Azerbaycan ‘dan Süper Kupa Mücadelesini izlemek için CBC Sport, AzTV kanallarını tercih edebilirsiniz.

Süper Kupa Finali Avrupa’da Hangi Kanallardan İzlenebilecek

Belarus ülkesinde süper kupa maçını izlemek isteyen futbol severlerin  Belarus TV ekranlarında olması gerekmektedir. Belçika’da yaşayanlar süper kupa mücadelesini izlemek için  RTL, Q2, VIER, Proximus (FR), Proximus (NL) kanallarından birisini açmaları yeterlidir. Bosna Hersek de ikamet edenler için  SportKlub ve  Arena Sport kanalları mücadeleyi naklen ve canlı olarak verecek. Bulgaristan  A1, bTV Media Group ve Hırvatistan HRT, VIPNET kanalları ile canlı olarak süper kupa mücadelesini canlı olarak yayınlayacak.

Güney Kıbrıs Rum Kesimi: CYTA
Çekya: o2
Danimarka: Viasat Denmark
Estonya: All Media Baltics
Finland:iya MTV
Fransa: RMC Sport
Makedonya: Macedonia Telekom
Gürcistan: Silk Sport
Almanya: Sky Deutschland
Yunanistan: COSMOTE TV
Macaristan: MTVA, TV2
İzlanda: Stod 2 Sport

İrlanda Cumhuriyeti: RTÉ, Virgin Media
İsrail: The Sports Channel
Italy: Sky Italia
Kazakistan: QazSport
Kosova: Kujtesa
Letonya: All Media Baltics

Litvanya: All Media Baltics
Lüksemburg: RTL, RMC Sport
Malta: PBS, TSN
Moldova: Canal 3
Monaco: RMC Sport
Karadağ: SportKlub, Arena Sport
Hollanda: Ziggo Sport, Veronica
Norveç: Viasat
Polonya: Telewizja Polsat
Portekiz: Eleven Sports
Romanya: Telekom Sport, Digi Sport
Rusya: Match TV
San Marino: Sky Italia

Sırbistan: RTS, Arena Sport
Slovakya: Orange Sport
Slovenya: Pro Plus, SportKlub
İspanya: beIN Sports
İsveç: Viasat
İsviçre: SRG, Teleclub
Ukrayna: Volia TV, Football 1
Birleşik Krallık: BT Sport
Vatikan: Sky Italia

14.08.2019 Liverpool vs Chelsea Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?
Liverpool ile Chelsea arasındaki UEFA Süper Kupa maçı, beIN Sports Haber , Bein Sports 1 , CBC Sport kanalında canlı yayınlanacak.

beIN Sports Haber Canlı İzlemek İçin Frekans ve Yayın Bilgileri
beIN Sports Haber , Digiturk 83, Kablo TV 223, Şifresiz 4A, Web , Turkcell TV+ 71, numaralı kanallar üzerinden izlenebilmektedir.

Bein Sports 1 Canlı İzlemek İçin Frekans ve Yayın Bilgileri
Bein Sports 1 , Digiturk 77, Kablo TV 232, Web , numaralı kanallar üzerinden izlenebilmektedir.

CBC Sport Canlı İzlemek İçin Frekans ve Yayın Bilgileri
CBC Sport Azerspace 46E, numaralı kanallar üzerinden izlenebilmektedir.