Kredileri hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Hal böyle olunca bankalar tarafından kredi satışı için müşterilere cazip teklifler sunulmaktadır. Bankalar belli başlı özel günlerde yaptıkları kredi kampanyaları ile kendilerine müşteri çekerken cok cazip kampanyalar ile rekabet içinde yarışıyorlar. Tüketici kredileri bankalar tarafından verilen ve en yoğun bir şekilde kullanılan kredi türüdür. Bu yazımızda sizlere Günde 5 Liraya Kredi Veren Bankalar ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Günde 5 liraya kredi veren bankalar aslında bunları tüketici kredileri departmanından vermektedirler. Aslında aldığımız kredin kampanya adı başka olsa da tüketici yada ihtiyaç kredisidir. Bankalar günde 5 lira 6 lira gibi ifadeler ile kampanya adı düzenlerken bunun aylık ödemesini baz alırlar aslında. Günde 5 TL ile kredi aylık ödeme 150 TL civarı olmaktadır.  Yazımız bu kısmından sonrada bu kampanyaları yapan bankalardan bir örnek verelim.

İş Bankası tarafından düzenlenen Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında günde 5 TL ile yani ayda 150 TL ödeme yaparak 36 ay vade ile  %2,20 faiz oranı ile 3500 TL civarında bir kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu krediyi toplamda 5500 TL olarak geri ödersiniz. 2000 TL civarında bir faiz ile 36 ay vadede 3500 TL parayı günde 5 TL ile kullanmanız mümkündür.

Günde 5 Liraya Kredi Veren Bankalar

İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyası aslında bir ihtiyaç kredi türüdür. Yazımız tarihinde diğer bankaların günde 5 TL ile yani aylık olarak 150 TL taksit ödemeleri de benzer sonuçlar vermektedir.

Vakıf bankası aylık 150 TL ile ihtiyaç kredisi kullandığımızda biraz daha avantajlı olduğu görülmektedir. %1,89 faiz oranı ile kredi veren bankanın aylık 150 TL yani günde 5 lira  ile 3663 TL kredi kullandığınızda geri 5419 TL ödeme yapacaksınız.

Ziraat Tüketici Ürün Paketi ayda 150 TL taksit ile 36 ay vadeli olarak kredi kullandığınızda günlük olarak 5 TL ödemeye tekabül etmektedir. Bankanın güncel faiz oranı 1,90 civarında seyretmekte olup 3656 TL krediyi günde 5 tl ile geri ödeyebilirsiniz.

Teb bankası tarafından son günlerde televizyonda görülen 6 TL taksit ile kredi ile ilgili detaylı bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Onb Finans Bank ise günde 5 TL ile ihtiyaç kredisi vermekte. Buda aylık olarak 150 TL kredi taksiti demek oluyor. 2,04 faiz oranı ile kredi veren bankadan 3562 TL kredi aldığınızda günde 5 TL ile ödeme yapabilirsiniz.

Günde 5 Liraya Kredi Olur mu ?

Günde 5 Liraya Kredi Veren Bankaları bu yazımızda inceledik. Konuyu gereksiz yere uzatmamak adına diğer bankalar ile ilgili bilgi vermek istemiyoruz. Çünkü bankaların güncel faiz oranları neredeyse birbirlerine yakın oranlarda. Günde 5 TL kimse gidip bankaya para yatırmaz. Bunun için günde 5 Liraya kredi veya günde 10 TL ile kredi tarzındaki kampanyalar aylık taksitin 30 güne bölünmesi ile elde edilen sonuçlardır. Yazımızda Aylık 15 TL kredi geri ödemesi ile alınabilecek kredileri inceledik.

Düşük taksitler ile kredi kullanmak istiyorsanız ya miktarı düşük kredi çekeceksiniz yada vade sayısını uzatacaksınız. Vade sayısı uzatmak belki taksit miktarını düşürür ancak geri ödeyeceğiniz miktarı artırır. Bu konuda sizlerde yorum bölümünden tecrübelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca faizsiz olarak kredi veren bankalar ile ilgili yazımıza ulaşmak için bu bağlantıdan faydalanabilirsiniz.