Tv 8 ekranlarında Acun ve Cem Yılmaz ile bir çok ünlü ismin birlikte sunduğu yardım kampanyasında ne kadar bağış toplandığı merak konusu oldu. Fener Ol Acun Ne Kadar Bağış Topladı? diye merak edenler konu hakkında internette araştırma yapmaya başladı. Programda bir çok iş adamı ve ünlü isim forma alarak destekte bulunurken kimiler de daha büyük yardımlar ile isimlerinden söz ettirdi. Programa Fener bahçeden kaptan Volkan,  Solgado ve Balbiara katıldılar.  Yardım amaçlı atılacak olan bir SMS 20 TL ile kullanıcılara fatura edilecektir.

Fener Ol Satılan Forma Sayısı : 45.000  Bireysel alanlar

Fener Ol SMS Sayısı   :600 bin

Fener Ol Yapılan Maddi Bağış :

Fener Ol Hazırlık Maçı Şehirler Son Durum :

Güncelleme:13.05.2019 saat:00:55

Sosyal paylaşım sitesi twitter da dünyada bir numara trend topik olan Fener Ol Kampanyasında iller bazında ne kadar mesaj atıldığı sitemizde duyurulacaktır. Cem Yılmaz ise Volkan’ın eldivenleri için bağış beklediğini söyledi. Futbolcu Volkan Demirel ise futbolcular adına 10.000 adet forma almak istediklerini duyurdu. Bu formalarıda çocuk esirgeme kurumuna bağışlayacaklarını vurguladılar.

Fener Ol Ahmet Ersin Yaşar Kayseri Şube Başkanı  programa telefon ile katılarak Fener bahçe tüzüğünün 2. maddesinden bir alıntı yaparak  Forma aldığını açıkladı. Daha sonra ise yayına katılan Abdullah KIĞILI katıldı.

Fener Ol Acun Ne Kadar Bağış Topladı?

Fener Ol kampanyası ile 5000 ödül dağıtılacak. Cem Yılmaz Fenerbahçe  özel gösterisinin yanı sıra 5 ev ve 20 otomobil de SMS ile FB 1907 yazanların kazanacağı ödüller arasında yer alıyor. Deplasman seyahati , futbolcularla yemek yeme ve yurt dışı gezilerinin de yer aldığı ödüller kampanyaya katılanlar arasında dağıtılacak.

Programda saat:23:00 civarında 400 Bin SMS mesajı geldiğini duyuran Acun bu rakamın artacağından emin olduğunun altını çizdi. Fener ol kampanyasında daha önceden toplanan yardımın ise 17 milyon dolar olduğu açıklanmıştı. Başkan Ali KOÇ Cem Yılmaz ve bir çok ünlünün katıldığı gecede telefonlar adeta susmadı. 400 Bin SMS sayısının önümüzdeki günlerde daha da artması beklenmektedir. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Fener Ol kampanyasının yarın da canlı olarak devam etmesi bekleniyor.

Kampanyada daha önce hatırlayacağınız üzere Saran Holding ile Sadettin Saran: 1 milyon TL yardımda bulunmuştu. 600 Binlira ile Koç Zeljko Obradovic yer alırken Yönetmen Murat Şeker: 500 bin TL lik yardım ile adını duyurmuştu. Hüseyin Arslan: 500 bin TL yarım yapmıştı. Konya Siyah Çoraplılar Derneği: 500 bin TL ve Murat Kapki & Samet Güzel: 250 bin TL yardım ile adını duyuran isimler arasında yer almıştı.

Programa katılan Mehmet Dereli kısa bir konuşma yaptıktan sonra 60 Milyon Euro ile Avrupa Şampiyonasına katılabileceklerini söyleyerek iş adamlarından destek istedi. Programa katılan Hamdi Akın da yüklü forma alımı ile dikkat çekti. Programda Cem Yılmaz imzalı formayı giyerek mankenlik yapmayı da ihmal etmedi.Fener Ol Kampanyasında ne kadar bağış toplandığı konusunda yazımız güncellenmeye devam edecektir.