Elimi Bırakma 8 Eylül Gitme Kal Ne Olur Şarkısı Söz ve Müziği Nilden Uysal hanım tarafından hazırlanırken şarkıyı seslendiren isim ise Müge Zümrütbel hanımdır. Elimi Bırakma Dizisi bugün çalan şarkı dizi hayranları tarafından oldukça beğenilirken bu şarkı dizide daha öncede seslendirilmişti. Elimi Bırakma dizisi dizi müzikleri Ender Gündüzlü, ve Metin Arıgül tarafından hazırlanıyor. Dizide geçtiğimiz sezonun  ardından bu sezonda tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor.

İLGİLİ BAĞLANTI :Elimi Bırakma Azra’nın Kızı Tanem Kimdir?

Elimi Bırakma Son Bölüm Çalan Şarkısı

Elimi Bırakma Son Bölüm Çalan Şarkısı

Elimi Bırakma 8 Eylül Gitme Kal Ne Olur Şarkısı

Elimi Bırakma dizisinin ana karakterleri olan Cenk ve Azra ikilisinin maceraları bu sezonda devam edecek. Trt ekranlarında Pazar akşamları izleyiciler ile buluşan Elimi Bırakma dizisinde yeni sezonda da bol bol aşk yüklü dizi müzikleri ve şarkıları ekranlara gelecek.  Elimi Bırakma Dizisi 44. Bölüm 8 Eylül Pazar Çalan Şarkı Sözleri ve video klibine yazımızın ilerleyen kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Elimi Bırakma Dizisinde Azra karakteri ile Alna Boz, Alp karakteri ile CENK ÇELEN, Dolunay karakteri ile SUMRU GÜNEŞ, Cemre rolü ile CANSU KARA, Ebru karakteri le SERAP ÇELEN, Burak karakteri ile AZMİ, Gökçe karakteri ile HÜLYA, Ertuğrul karakteri ile MESUT , Cemre karakteri ile MELİS, Emre Bey rolü ile ARDA , Yiğit karakteri ile MERT GÜNEŞ ve Seray karakteri ile FERİDE ÇELEN rol almaktadır. Dizinin yeni sezonunu dizi hayranları oldukça merak ediyorlar.

Elimi Bırakma Gitme Kal Ne Olur Şarkısı

Elimi Bırakma Gitme Kal Ne Olur Şarkısı

Elimi Bırakma 44. Bölüm Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor?

elimi Bırakma Dizisinde 8 Eylül 2019 Pazar akşamı yayınlanan bölümde çalan şarkı dizide daha önceki bölümlerde de ekranlar gelmiş ve dizi ile uyumu oldukça beğenilmişti. Dizinin bugün yayınlanan bölümünde çalan şarkıyı Müge Zümrütbel seslendirmektedir. Dizi Trt ekranlarında aynı kanalında ve saatinde bu akşam yayınlanacak.

Elimi Bırakma Dizisi Gitme gel ne olur kal benimle Şarkısı Sözleri 

Dalgalarına bakardık denizimizin
Ve sen şarkımızı söylerdin
Neden sustun şimdi

Özlemin ağır yağmur yüklü bulutlar gibi
Yağsan üzerime dinse gözyaşım,
Gülüşüm senin elinde

Elimi Bırakma Son Bölüm Çalan Şarkısı

Elimi Bırakma Son Bölüm Çalan Şarkısı

Sessizliğim yerlere, göklere
Konuşmazsan duymaz mısın beni
Ömrüme yazdım seni kış günü
Kar bile eridi bak cemre düştü bile

Gitme gel ne olur kal benimle elimi bırakma 
Yıllar geçmiş sen benden geçme işte (x2)

Gitme kal benimle
Muhtacım sana dermanım sensin işte
Gitme kal benimle Elimi Bırakma
Ve zaman, ve zaman akıp gitsin öylece

Elimi Bırakma 8 Eylül Gitme Kal Ne Olur Şarkısı

Elimi Bırakma 8 Eylül Gitme Kal Ne Olur Şarkısı